Listopad w Naszym Przedszkolu- Kopanica2017-12-11  

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 24.11.2017. przedszkolaki z grup: Muchomorki, Sówki i Skrzaciki z Kopanicy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, foto budka, słodki poczęstunek z misiowego tortu, oraz dyplomy i balonowe misie za uczestnictwo w zabawach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. (Jobke W.)

Festyn Jesienny

Na ten wyjątkowy bal, który odbył się „ Leśne Skrzaty” z Kopanicy wykonały ciasteczka z wróżbą. Powitano rodziców i gości piosenkami i tańcami. Były zabawy z panią Animatorką. Dla dzieci były słodkie niespodzianki a dla rodziców kawiarenka. Dzieci mogły zapleść sobie warkoczyka, pomalować twarz, skręcano także balony. Zabawa była wspaniała a dzieci zachwycone. ( Jobke W. )

Teatrzyk

Gościł w przedszkolu w Kopanicy teatrzyk, który przedstawił przedszkolakom bajkę pt. „Królewna Śnieżka”. Wspaniali aktorzy przenieśli dzieci w bardzo zabawny sposób do świata królewny i krasnoludków. Przedstawienie wywołało u dzieci uśmiech i zaciekawienie. Po zakończeniu występu dzieci nagrodziły aktorów głośnymi brawami. (Jobke W.)