Obchody Dnia Babci i Dziadka w Zespole Publicznych Przedszkoli w Tuchorzy2018-02-27  

W dniach: 24.01 w Starej Tuchorzy, 25.01 w Tuchorzy i 26.01 w Kiełpinach na Salach Wiejskich obchodziliśmy „Dzień Babci i Dziadka” - w każdej z tych miejscowości działa nasze przedszkole .

Zaproszeni goście chętnie przybyli i wysłuchali przygotowany przez wychowawczynie i dzieci z poszczególnych grup program artystyczny, dzieci odśpiewały 100 lat i obdarowały swoich najbliższych całusami i upominkami własnoręcznie wykonanymi w przedszkolu, po czym wspólnie z wnuczętami zostali zaproszeni na kawę i słodki poczęstunek z okazji ich święta.

Babcie i Dziadkowie bawili się wspólnie z wnuczętami w przygotowanych konkursach oraz przy rytmach muzyki Disco. Uczestnicy konkursów zacięcie walczyli w poszczególnych konkurencjach zdobywając nagrody pocieszenia .Nie brakowało humoru i wspaniałej zabawy.

W Kiełpinach w obecności zacnych gości rozstrzygnięty został wewnątrzgrupowy konkurs „ Zimowe drzewo”. Wszystkie uczestniczące dzieci obdarowane zostały dyplomami za udział i niespodziankami ufundowanymi przez Radę Rodziców a prace dzieci zdobiły wnętrze Sali- wszyscy mogli podziwiać pomysłowość i dobór materiałów wykonanych prac .