Aktualności
Wiadomosci z przedszkola ABeCe Strumyk Wiedzy
2018-06-04

W imieniu przedszkolaków i pracowników przedszkola ABeCe Strumyk Wiedzy w Siedlcu bardzo serdecznie dziękujemy za nominację do Plebiscytu "Przedszkole na medal". Już sama nominacja była dla nas niespodzianką i ogromnym wyróżnieniem. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i oddali głos na nasze przedszkole. To dzięki Państwa głosom zdobyliśmy I miejsce w powiecie wolsztyńskim. Chciałabym podziękować również swoim współpracownikom, to dzięki waszej pracy, zaangażowaniu i sercu, które wkładacie w swoją pracę tworzymy miejsce ,które jest doceniane przez innych. Dziękujemy Wam drodzy rodzice za oddane głosy. Dzięki waszej życzliwości miłym słowom i gestom czujemy, że to co robimy jest potrzebne i wartościowe. Nasza radość jest podwojona ponieważ nie tylko Przedszkole zdobyło wyróżnienie. Nasza najmłodsza grupa przedszkolna "Żabki" wraz z wychowawcą z p. Patrycją Matysik zdobyła tytuł grupy na medal w powiecie wolsztyńskim. Żabki z całego serca dziękują wszystkim, którzy oddali na nich głos. Szczególne podziękowania kierują jednak w stronę Rodziców, na których można liczyć w każdej sytuacji i nigdy nie zawodzą. Dziękujemy szczególnie tym Rodzicom, którzy do końca walczyli wierząc, że to ich dzieci zasługują na MEDAL.

Jeszcze raz z całego serca Dziękujemy !!!

Przedszkolacy, pracownicy oraz dyrekcja Przedszkola ABeCe Strumyk Wiedzy w Siedlcu

,Żabki'' z okazji Dnia Dziecka pojechały do Parku Krasnala w Nowej Soli!Bawiliśmy się świetnie!

Miejsce to cieszy się szczególnym zainteresowaniem maluchów na których czeka tu dużo atrakcji. Labirynty, bajkowe ścieżki spacerowe, na których oglądaliśmy olbrzymie figury postaci, wigwamy czy chatkę wiedźmy to tylko część naszego programu wycieczki. Największe zaciekawienie naszych przedszkolaków budził jednak Soluś – olbrzymi krasnal o wysokości 5 metrów. Można tu skorzystać również z oferty Sali zabaw "Solusiowa Przystań" w której były suche baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie tubowe, tor przeszkód, trampolinę oraz wiele innych atrakcji. Park Krasnala w Nowej Soli to miejsce, które zapewni moc atrakcji każdemu maluchowi.

Dzień Dziecka

Urząd Gminy Siedlec

adres Urządu Gminy Siedlec
Urząd Gminy Siedlec
Zbąszyńska 17
64-212 Siedlec


telefon Urządu Gminy Siedlec

tel. 68 384 85 21,
68 384 85 95,
68 384 84 72
fax. 68 384 84 73

ug@siedlec.pl

Urząd Gminy czynny:

poniedziałek 7:30 - 15:30, wtorek 7:30 - 17:00,
środa-czwartek 7:30 - 15:30, piątek 7:30 - 14:00

liczba odwiedzin: 15367282 online: 2
Copyright © Gmina Siedlec. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia
projekt: Urząd Gminy Siedlec, wykonanie: MBEST 2015